Witamy na stronie internetowej Salonu Kosmetycznego „Dermiss”

Zainteresowanie pielęgnacją skóry, atrakcyjnym wyglądem w połączeniu z pasją i umiejętnościami sprawiły, iż w 2004r. spełniło się moje największe marzenie. Otworzyłam własny salon kosmetyczny o nazwie Studio Dermiss w Rabce-Zdrój.
Razem z wykwalifikowanym zespołem sprawiamy, iż klienci korzystający z naszych usług wychodzą odprężeni, zadowoleni oraz chętnie do nas wracają.
Wyróżniamy się utrzymywaniem wysokiej jakości usług, wykonywanych na nowoczesnych urządzeniach, a także estetyką salonu i niezwykle spokojną atmosferą, która pozwala na wspaniały relaks w naszym salonie.
W salonie Dermiss mają Państwo możliwość skorzystania z usług takich jak: pielęgnacja dłoni i paznokci, zabiegi na ciało oraz twarz itp.
Nasza oferta jest opracowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bez względu na wiek, płeć, czy możliwości finansowe. Nie zapominamy także o osobach, które należy otoczyć indywidualną opieką – kobiety w ciąży i przyszli Państwo Młodzi.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom, gdyż największą satysfakcję dają nam zadowoleni klienci. Mamy nadzieję, że wizyta u nas była chwilą przyjemną i niezapomnianą.

Zapraszamy serdecznie
B&R Dziadkowiec

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.